Contact
Top Clean Carwash
Groenendal 5
- Maandag t/m vrijdag van 8.30 t/m 17.00.
- Zaterdag 8.30 t/m 12.30.
Auto's wassen is NOG steeds mogelijk, maar alleen op afspraak per mail of telefonisch en indien wij er tijd voor hebben!
PRIJZEN zijn aangepast, kijk hiervoor onder het kopje Carwash/Prijslijst!
Inleveren waskaarten en tegoeden wasabbonementen NIET meer mogelijk!
- Vrijdag 24 november.
- Zaterdag 25 november.
Informatie over WAXOYL lakverzegeling-behandeling
Waxoyl Car Care aan de buitenkant van uw auto.
Om de laklaag van uw auto goed te beschermen kiest u voor een behandeling door Waxoyl 100 Plus. Door deze waxbehandeling verkrijgt uw auto een hoogglanzend, ondoordringbare en transparante beschermlaag. De lak van uw auto wordt beschermd tegen negatieve invloeden van buitenaf zoals modder, zand, luchtverontreiniging, pekel, zure regen en schadelijke UV-straling. Uw laklaag is ondoordringbaar geworden.
Na behandeling door Waxoyl 100 Plus hoeft u uw auto minstens drie jaar niet meer te polishen en is reinigen met alleen schoon water en een goede shampoo voldoende. De behandeling door Waxoyl 100 Plus zorgt dus niet alleen voor een glasharde verzegeling van de laklaag van uw auto, u bespaart ook aanzienlijk op uw onderhoudskosten.
Enkele belangrijke voordelen van WAXOYL 100+:
- Uw lak behoudt gegarandeerd gedurende 3 jaar zijn diepe glans.
- Uw lak behoudt zijn kleur dankzij het krachtige UV-filter.
- U bespaart tijd en geld op het reinigen van uw exterieur.
- Uw auto blijft langer jong, waardoor een hogere (inruil- of verkoop) waarde wordt behouden.
Prijzen:
- Nieuwe personenauto: € 250,- (excl. BTW).
- Gebruikte personenauto: € 250,- (excl. BTW)*.
* Wanneer de auto dient te worden gepolijst, wordt een meerprijs van € 50,- (excl. BTW) in rekening gebracht.
- Nieuwe jeep/busje: € 300,- (excl. BTW).
- Gebruikte jeep/busje: € 300,- (excl. BTW)*.
* Wanneer de jeep/busje dient te worden gepolijst, wordt een meerprijs van € 100,- (excl. BTW) in rekening gebracht.
